Pacific Masters gif

Results
San Mateo Master Marlins


Short Course Meters
20 September 2009

 
Licensed to San Mateo Master Marlins   Hy-Tek's Meet Manager 10/1/2009 11:47 PM
                     Swim&Eat Classic 20Sep09 - 9/20/2009                      
                                    Results                                    
 
Women 25-29 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hernbroth, Tracie         27 HTUB                   34.00      30.53  
  2 Lofton, Lauren            25 UNAT                   34.90      39.85  
  3 Archell, Alyssa           29 MVM                    43.00      42.33  
 
Women 25-29 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Archell, Alyssa           29 MVM                    50.00      46.69  
  2 Lofton, Lauren            25 UNAT                   46.50      48.50  
 
Women 25-29 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hernbroth, Tracie         27 HTUB                   37.00      35.31  
 
Women 30-34 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yamamoto, Hatsumi         32 SAC                    34.04      34.73  
  2 Gohman, Stacy             30 SCSC                   35.00      37.84  
 
Women 30-34 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yamamoto, Hatsumi         32 SAC                    39.45      40.81  
 
Women 30-34 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yamamoto, Hatsumi         32 SAC                    59.00      53.62  
 
Women 30-34 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yamamoto, Hatsumi         32 SAC                    38.49      39.39  
  2 Gohman, Stacy             30 SCSC                   40.00      46.79  
 
Women 30-34 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chow, Jackie              31 DAM                  1:29.99    1:26.93  
  2 Yamamoto, Hatsumi         32 SAC                  1:28.00    1:30.69  
  3 Gohman, Stacy             30 SCSC                 1:37.00    1:36.33  
 
Women 35-39 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Duggan, Karen             39 WCM                    35.00      33.08  
  2 Garfield, Pamela          36 MVM                    40.00      35.14  
  3 Ulloa, Jamie              39 EEE                    35.37      35.63  
 
Women 35-39 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Duggan, Karen             39 WCM                    40.00      37.23  
  2 Ulloa, Jamie              39 EEE                    42.49      42.25  
 
Women 35-39 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phelps, Sarah             39 HTUB                   42.00      41.15  
  2 Duggan, Karen             39 WCM                    45.00      41.53  
  3 Ulloa, Jamie              39 EEE                    45.45      46.28  
  4 Garfield, Pamela          36 MVM                    55.00      52.93  
 
Women 35-39 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Duggan, Karen             39 WCM                    40.00      35.94  
  2 Ulloa, Jamie              39 EEE                    40.40      40.28  
 
Women 35-39 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Duggan, Karen             39 WCM                  1:30.00    1:19.11  
  2 Ulloa, Jamie              39 EEE                  1:28.00    1:30.23  
  3 Garfield, Pamela          36 MVM                  1:50.00    1:48.74  
 
Women 40-44 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Such, Carole              42 SCSC                   42.00      35.99  
  2 Sullivan, Cameron         41 TVM                    35.60      38.43  
  3 Schuster, Laura           43 MVM                    40.00      39.61  
 
Women 40-44 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 York, Kelly               40 WAC                    50.00      44.54  
  2 Such, Carole              42 SCSC                      NT      45.14  
  3 Schuster, Laura           43 MVM                    45.00      45.90  
  4 Sullivan, Cameron         41 TVM                    44.40      46.66  
 
Women 40-44 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sullivan, Cameron         41 TVM                    45.50      49.64  
  2 Schuster, Laura           43 MVM                    55.00      52.31  
 
Women 40-44 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Such, Carole              42 SCSC                   35.00      40.53  
  2 Schuster, Laura           43 MVM                    40.00      41.07  
 
Women 40-44 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Such, Carole              42 SCSC                 1:35.00    1:32.55  
  2 Schuster, Laura           43 MVM                  1:25.00    1:37.79  
  3 Sullivan, Cameron         41 TVM                  1:29.00    1:41.55  
 
Women 45-49 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lorie, Cynthia            45 TEME                 1:00.00      35.36  
 
Women 45-49 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lorie, Cynthia            45 TEME                 1:00.00      43.93  
 
Women 45-49 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schindler, Lisa           45 HTUB                   56.00      51.81  
 
Women 50-54 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bracken, Judy             52 TVM                    31.86      33.25  
  2 Jansen, Mary-Kaye         50 HTUB                   50.00      38.12  
  3 Hardin, Cheryl            52 SMMM                   42.00      39.80  
 
Women 50-54 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bracken, Judy             52 TVM                    40.12      43.75  
  2 Hardin, Cheryl            52 SMMM                   48.00      49.21  
 
Women 50-54 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jansen, Mary-Kaye         50 HTUB                 1:05.00      51.49  
 
Women 50-54 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bracken, Judy             52 TVM                    38.90      38.55  
 
Women 55-59 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Val, Laura                57 TAM                    30.00      29.74  
  2 Latham, Kate              56 MVM                    50.00      42.57  
 
Women 55-59 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Val, Laura                57 TAM                    35.00      34.44  
  2 Latham, Kate              56 MVM                    55.00      55.91  
 
Women 55-59 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Val, Laura                57 TAM                    45.00      42.99  
  2 Latham, Kate              56 MVM                    55.00      52.85  
 
Women 55-59 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Val, Laura                57 TAM                    34.00      32.59  
  2 Latham, Kate              56 MVM                    55.00      58.32  
 
Women 55-59 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Latham, Kate              56 MVM                  2:00.00    1:47.87  
 
Women 60-64 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baptista, Barbara         62 MAM                    45.00      43.82  
 
Women 60-64 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baptista, Barbara         62 MAM                    50.00      50.73  
 
Women 75-79 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hirsch, Ann               78 WCM                    50.00      48.44  
 
Women 75-79 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hirsch, Ann               78 WCM                    55.00      54.54  
 
Women 75-79 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hirsch, Ann               78 WCM                    53.00      52.71  
 
Women 75-79 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hirsch, Ann               78 WCM                  1:00.00      56.78  
 
Women 75-79 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hirsch, Ann               78 WCM                  2:04.00    1:53.35  
 
Women 80-84 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stupfel, Gloria           83 SMMM                 1:30.00    1:26.99  
 
Women 80-84 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stupfel, Gloria           83 SMMM                 1:37.00    1:38.42  
 
Women 80-84 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stupfel, Gloria           83 SMMM                 1:45.00    2:07.49  
 
Women 90-94 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Etienne, Audry            92 SMMM                 1:30.00    1:39.07  
 
Men 17 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Langner, Mikael            1 USF                    28.00      27.48  
 
Men 17 & Under 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Langner, Mikael            1 USF                    35.00      37.97  
 
Men 17 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Langner, Mikael            1 USF                  1:09.00    1:12.82  
 
Men 18-24 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 de la Cruz, Aldo          21 UNAT                   40.00      43.17  
 
Men 25-29 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bannan, Brett             26 MELO                   24.50      25.12  
  2 Delecroix, Nicholas       25 MVM                    30.00      30.48  
 
Men 25-29 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guan, Frank               27 MELO                   32.00      32.71  
 
Men 25-29 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bannan, Brett             26 MELO                   25.65      26.54  
  2 Guan, Frank               27 MELO                   30.00      30.11  
  3 Delecroix, Nicholas       25 MVM                    35.00      33.46  
 
Men 30-34 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dietrich, Tim             33 MVM                    25.96      26.87  
  2 Mediavilla, Andres        34 STAN                   26.20      26.92  
  3 Mackey, Theral            32 BAC                    25.00      27.02  
  4 Samson, Bjorn             31 UNAT                   26.09      28.83  
  5 Gohman, Dan               30 SCSC                   29.00      31.66  
 
Men 30-34 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mediavilla, Andres        34 STAN                   32.00      32.13  
  2 Dietrich, Tim             33 MVM                    36.05      32.90  
 
Men 30-34 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mackey, Theral            32 BAC                    32.00      31.12  
  2 Dietrich, Tim             33 MVM                    33.30      33.95  
  3 Mediavilla, Andres        34 STAN                   35.00      35.44  
 
Men 30-34 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mediavilla, Andres        34 STAN                   27.50      28.59  
  2 Dietrich, Tim             33 MVM                    28.00      28.61  
  3 Samson, Bjorn             31 UNAT                   31.23      34.30  
  4 Gohman, Dan               30 SCSC                   35.00      40.93  
 
Men 30-34 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mediavilla, Andres        34 STAN                 1:05.00    1:08.39  
 
Men 40-44 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yerby, Michael            44 SAC                    30.00      31.84  
 
Men 40-44 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yerby, Michael            44 SAC                    45.00      43.63  
 
Men 40-44 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yerby, Michael            44 SAC                    45.00      41.39  
 
Men 40-44 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yerby, Michael            44 SAC                    33.00      34.09  
 
Men 40-44 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yerby, Michael            44 SAC                  1:28.00    1:27.70  
 
Men 45-49 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAweeney, Michael        45 BAC                    28.00      26.79  
  2 Fegler, Gerald            45 UNAT                   30.66      31.56  
  3 Bauer, Kim                45 MPM                    34.99      32.90  
  4 Diehl, Doug               46 BAC                    35.00      33.21  
  5 Odom, Robb                49 SRM                    35.00      33.46  
 
Men 45-49 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAweeney, Michael        45 BAC                    36.00      34.88  
  2 Homonnay, Chris           47 HTUB                   35.50      35.50  
  3 Fegler, Gerald            45 UNAT                   40.29      40.47  
  4 Bauer, Kim                45 MPM                    40.90      40.68  
 
Men 45-49 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAweeney, Michael        45 BAC                    33.00      31.09  
  2 Homonnay, Chris           47 HTUB                   34.70      32.76  
  3 Diehl, Doug               46 BAC                    35.00      34.04  
  4 Fegler, Gerald            45 UNAT                   37.50      37.61  
 
Men 45-49 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAweeney, Michael        45 BAC                  1:10.00    1:08.39  
  2 Homonnay, Chris           47 HTUB                 1:15.00    1:12.45  
  3 Fegler, Gerald            45 UNAT                 1:22.00    1:22.83  
  4 Bauer, Kim                45 MPM                  1:22.00    1:23.06  
 
Men 50-54 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Prosen, Dennis            52 SMMM                   30.30      28.75  
  2 Stuart, Dave              50 HTUB                   27.75      28.83  
 
Men 50-54 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Prosen, Dennis            52 SMMM                   35.20      34.59  
  2 Schindler, Tom            53 HTUB                   37.00      37.70  
  3 Justeson, Jeff            51 HTUB                   35.00      38.69  
 
Men 50-54 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schindler, Tom            53 HTUB                   39.00      39.73  
  2 Stuart, Dave              50 HTUB                   37.00      39.82  
 
Men 50-54 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Justeson, Jeff            51 HTUB                   35.00      32.51  
  2 Baer, James               52 WAC                  1:00.00      45.47  
 
Men 50-54 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schindler, Tom            53 HTUB                 1:10.00    1:16.55  
  2 Stuart, Dave              50 HTUB                 1:12.00    1:18.33  
  3 Justeson, Jeff            51 HTUB                 1:11.00    1:18.34  
 
Men 55-59 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cort, Doug                59 CMAM                   33.00      30.85  
 
Men 55-59 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGregor, Cary            59 MAM                    39.00      39.12  
  2 Kennedy, James            57 CMAM                   39.60      39.27  
 
Men 55-59 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cort, Doug                59 CMAM                   36.00      34.67  
  2 Kennedy, James            57 CMAM                   36.00      34.82  
  3 McGregor, Cary            59 MAM                    37.50      36.53  
 
Men 55-59 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy, James            57 CMAM                 1:19.60    1:19.10  
 
Men 60-64 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Randy              61 SMMM                   41.20      38.53  
 
Men 60-64 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Randy              61 SMMM                   35.60      33.56  
 
Men 65-69 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilcox, Al                69 HTUB                   36.00      36.98  
  2 Cottrell, Richard         68 MELO                   36.13      37.01  
 
Men 65-69 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burns, Richard            66 TAM                    34.00      32.97  
 
Men 65-69 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burns, Richard            66 TAM                    34.00      31.71  
 
Men 65-69 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burns, Richard            66 TAM                  1:14.00    1:14.24  
 
Men 70-74 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perilman, Jim             70 WCM                    38.20      41.81  
 
Men 70-74 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perilman, Jim             70 WCM                    44.05      47.23  
 
Men 70-74 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perilman, Jim             70 WCM                    41.71      43.46  
 
Men 70-74 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perilman, Jim             70 WCM                    38.20      41.48  
 
Men 70-74 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perilman, Jim             70 WCM                  1:35.00    1:34.09  
 
Men 75-79 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sulzbach, John            75 MELO                   33.00      35.47  
 
Men 75-79 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sulzbach, John            75 MELO                   44.00      45.10  
 
Men 75-79 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sulzbach, John            75 MELO                   45.00      48.46  
 
Men 75-79 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sulzbach, John            75 MELO                   48.00      49.24  
 
Men 75-79 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sulzbach, John            75 MELO                 1:45.00    1:46.46  
 
Men 80-84 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stupfel, Don              81 SMMM                   45.00      52.14  
 
Men 80-84 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stupfel, Don              81 SMMM                   55.00    1:04.43  
 
Men 80-84 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stupfel, Don              81 SMMM                 1:10.00    1:26.79  
 
Women 160-199 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Club Hot Tub  'A'                                 2:38.01    2:32.07  
     1) Schindler, Lisa 45              2) Jansen, Mary-Kaye 50           
     3) Phelps, Sarah 39                4) Hernbroth, Tracie 27           
 
Women 160-199 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Club Hot Tub  'A'                                 2:50.00    2:51.91  
     1) Romine, Terri 48                2) Schindler, Lisa 45             
     3) Phelps, Sarah 39                4) Jansen, Mary-Kaye 50           
  2 Mountain View Masters  'A'                        3:30.00    2:56.65  
     1) Latham, Kate 56                 2) Archell, Alyssa 29             
     3) Garfield, Pamela 36             4) Schuster, Laura 43             
 
Men 200-239 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Club Hot Tub  'A'                                 2:04.00    2:01.34  
     1) Schindler, Tom 53               2) Justeson, Jeff 51              
     3) Stuart, Dave 50                 4) Homonnay, Chris 47             
 
Men 200-239 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Club Hot Tub  'A'                                 2:09.00    2:12.29  
     1) Schindler, Tom 53               2) Homonnay, Chris 47             
     3) Justeson, Jeff 51               4) Stuart, Dave 50                
 
Mixed 200-239 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Club Hot Tub  'A'                                      NT    2:30.37  
     1) Romine, Terri 48                2) Wilcox, Al 69                  
     3) Schindler, Lisa 45              4) Justeson, Jeff 51              
 
Mixed 240-279 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Mateo Master Marlins  'A'                     2:47.09    3:10.41  
     1) Hardin, Cheryl 52               2) Brown, Randy 61                
     3) Prosen, Dennis 52               4) Lambertson, Ann 79  
  





Return to Pacific Masters Swimming Homepage This page was designed and produced by Michael Moore. Please report any errors or omissions to him. We would also like to hear how the page can be improved or what you would like to see. Thank you.

2009-10-04


Copyright © 2009 Pacific Masters Swimming, Inc.
http://www.pacificmasters.org/