Pacific Masters gif


Results
Fresno Dolphins
Masters




April 2, 2005
April Showers Meet


Licensed to Fresno Dolphins             Hy-Tek's Meet Manager 4/2/2005 03:14 PM
                           April Showers - 4/4/2005                            
                                    Results                                    
 
Women 18-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peat, Callie              24 FDM-PC               1:20.00    1:11.35   20  
      34.09   37.26                                                
 
Women 18-24 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peat, Callie              24 FDM-PC               7:20.00    6:58.04   20  
      35.89   39.70   41.25   41.99   42.84   43.61   43.67   43.96
      43.50   41.63                                                
 
Women 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fischer, Amy E            29 FDM-PC                 27.50      26.48   20  
  2 Kasamatsu, Tami E         26 BAM-PC                 31.00      29.22   17  
 
Women 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fischer, Amy E            29 FDM-PC                 59.90      57.86   20  
      28.05   29.81                                                
  2 Valenzuela, Carrie L      25 FGST-PC              1:03.00    1:08.77   17  
 
Women 25-29 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fischer, Amy E            29 FDM-PC               5:50.00    5:35.37   20  
      31.15   33.40   34.21   34.19   33.84   34.37   33.81   34.41
      33.47   32.52                                                
  2 Valenzuela, Carrie L      25 FGST-PC              6:20.00    6:29.05   17  
      35.15   37.24   38.86   39.08   39.45   39.73   39.96   40.30
      39.99   39.29                                                
 
Women 25-29 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kasamatsu, Tami E         26 BAM-PC               1:17.00    1:15.25   20  
      37.87   37.38                                                
  2 Valenzuela, Carrie L      25 FGST-PC              1:16.00    1:17.41   17  
      37.16   40.25                                                
 
Women 25-29 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fischer, Amy E            29 FDM-PC               1:20.00    1:18.02   20  
      38.01   40.01                                                
 
Women 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kasamatsu, Tami E         26 BAM-PC                 32.00      31.04   20  
 
Women 25-29 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kasamatsu, Tami E         26 BAM-PC               1:10.00    1:08.08   20  
      32.31   35.77                                                
  2 Valenzuela, Carrie L      25 FGST-PC              1:16.00    1:20.92   17  
      36.61   44.31                                                
 
Women 25-29 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fischer, Amy E            29 FDM-PC               2:40.00    2:28.29   20  
      33.90   38.35   42.03   34.01                                
  2 Valenzuela, Carrie L      25 FGST-PC              2:36.00    2:52.35   17  
      37.78   43.17   53.84   37.56                                
 
Women 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newton, Briana            31 TCAM-PC                31.00      28.96   20  
  2 DeLuca, Kathleen M        34 FGST-PC                33.05      31.84   17  
 
Women 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeLuca, Kathleen M        34 FGST-PC              1:11.00    1:11.40   20  
      33.52   37.88                                                
  2 Rees, Karla E             32 MVM-PC               1:13.69    1:12.34   17  
      35.60   36.74                                                
 
Women 30-34 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Seng, Kerry A             30 FGST-PC              6:20.00    6:26.44   20  
      33.68   36.47   38.15   39.20   39.65   39.48   39.55   40.33
      40.57   39.36                                                
  2 DeLuca, Kathleen M        34 FGST-PC              7:00.00    7:00.50   17  
      37.15   40.50   41.58   42.54   43.17   43.57   43.27   43.18
      43.37   42.17                                                
  3 Newton, Briana            31 TCAM-PC              7:30.00    7:05.20   16  
      35.74   40.41   42.95   44.40   44.22   44.70   44.37   44.25
      44.51   39.65                                                
 
Women 30-34 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rees, Karla E             32 MVM-PC                 40.51      38.44   20  
 
Women 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newton, Briana            31 TCAM-PC                40.00      38.00   20  
 
Women 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rees, Karla E             32 MVM-PC               1:59.99    1:23.87   20  
      40.51   43.36                                                
 
Women 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newton, Briana            31 TCAM-PC                40.00      33.73   20  
  2 DeLuca, Kathleen M        34 FGST-PC                39.05      39.84   17  
 
Women 30-34 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Seng, Kerry A             30 FGST-PC              1:16.00    1:20.41   20  
      35.55   44.86                                                
  2 Rees, Karla E             32 MVM-PC               1:25.11    1:29.69   17  
      43.00   46.69                                                
 
Women 30-34 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rees, Karla E             32 MVM-PC               2:51.75    2:51.22   20  
      41.13   45.41   46.02   38.66                                
 
Women 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weins, Annika K           39 FDM-PC                    NT      36.47   20  
  2 Steele, Kristina          39 FDM-PC                    NT      54.60   17  
 
Women 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Steele, Kristina          39 FDM-PC                    NT    1:57.92   20  
      29.90 1:28.02                                                
 
Women 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weins, Annika K           39 FDM-PC                    NT      47.41   20  
  2 Steele, Kristina          39 FDM-PC                    NT    1:09.39   17  
 
Women 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weins, Annika K           39 FDM-PC                    NT      46.97   20  
  2 Steele, Kristina          39 FDM-PC                    NT    1:00.83   17  
 
Women 35-39 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weins, Annika K           39 FDM-PC                    NT    1:44.67   20  
      49.59   55.08                                                
  2 Steele, Kristina          39 FDM-PC                    NT    2:14.12   17  
    1:04.17 1:09.95                                                
 
Women 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Allbright, Lisa A         43 FGST-PC                32.00      31.27   20  
  2 Orr, Suzanne M            42 FDM-PC                 33.00      32.17   17  
  3 Santoyo, Patricia T       40 FDM-PC                    NT      35.23   16  
  4 Focha, Teresa M           44 PMS                    36.40      35.72   15  
  5 Scarabello, Teri C        44 FDM-PC                    NT      37.64   14  
  6 Brasali, Liliana          40 FDM-PC                    NT      50.14   13  
 
Women 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, Suzanne M            42 FDM-PC               1:08.00    1:07.02   20  
      31.87   35.15                                                
  2 Allbright, Lisa A         43 FGST-PC              1:09.00    1:07.50   17  
      32.07   35.43                                                
  3 Murphy, Kellie M          40 TCAM-PC              1:18.00    1:15.08   16  
      36.27   38.81                                                
  4 Focha, Teresa M           44 PMS                  1:18.23    1:19.32   15  
      38.17   41.15                                                
 
Women 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alving, Loren I           43 Unattached           6:40.00    7:08.17   20  
      33.90   38.63   41.55   43.48   44.62   44.72   45.64   45.55
      45.25   44.83                                                
  2 Rocca, Christy            44 FDM-PC              10:25.00   10:15.34   17  
 
Women 40-44 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, Suzanne M            42 FDM-PC                 39.00      34.68   20  
  2 Thalman, Kelly D          42 TCAM-PC                42.00      40.27   17  
  3 Santoyo, Patricia T       40 FDM-PC                    NT      42.84   16  
  4 Brasali, Liliana          40 FDM-PC                    NT    1:05.13   15  
 
Women 40-44 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, Suzanne M            42 FDM-PC               1:20.00    1:17.31   20  
      37.08   40.23                                                
  2 Thalman, Kelly D          42 TCAM-PC              1:24.00    1:29.21   17  
      41.73   47.48                                                
  3 Murphy, Kellie M          40 TCAM-PC              1:30.12    1:38.49   16  
    1:26.88   11.61                                                
 
Women 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Allbright, Lisa A         43 FGST-PC                45.00      41.52   20  
  2 Scarabello, Teri C        44 FDM-PC                    NT      48.81   17  
  3 Focha, Teresa M           44 PMS                    51.57      50.30   16  
  4 Rocca, Christy            44 FDM-PC               1:00.00      51.18   15  
  5 Brasali, Liliana          40 FDM-PC                    NT    1:08.21   14  
 
Women 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murphy, Kellie M          40 TCAM-PC              1:33.45    1:37.08   20  
      46.25   50.83                                                
  2 Focha, Teresa M           44 PMS                  1:55.00    1:47.93   17  
      51.75   56.18                                                
  3 Rocca, Christy            44 FDM-PC               2:01.00    1:53.22   16  
      52.53 1:00.69                                                
  4 Brasali, Liliana          40 FDM-PC                    NT    2:30.82   15  
    1:15.38 1:15.44                                                
 
Women 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alving, Loren I           43 Unattached             35.00      35.75   20  
  2 Focha, Teresa M           44 PMS                    39.88      40.05   17  
 
Women 40-44 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alving, Loren I           43 Unattached           3:10.00    2:55.11   20  
      38.96   44.90   53.94   37.31                                
  2 Orr, Suzanne M            42 FDM-PC               3:05.00    2:58.58   17  
      40.02   43.60   54.00   40.96                                
  3 Murphy, Kellie M          40 TCAM-PC              3:04.12    3:05.47   16  
      41.08   47.10   54.00   43.29                                
 
Women 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sullivan, Lynn S          47 MRCD-PC                28.60      28.59   20  
  2 Ridge, Laurie             49 FGST-PC                34.00      29.92   17  
  3 Harper, Heather A         47 FGST-PC                29.00      30.19   16  
  4 McAfee, Liz W             45 FDM-PC                 37.00      32.39   15  
  5 Weigand, Irene R          46 FGST-PC                37.00      34.00   14  
  6 Gallagher-Plank, Patti A  45 FDM-PC                    NT      34.72   13  
  7 Bullock, Leslie           46 FDM-PC                    NT      37.25   12  
 
Women 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sullivan, Lynn S          47 MRCD-PC                59.60    1:03.23   20  
      29.37   33.86                                                
  2 Ridge, Laurie             49 FGST-PC              1:10.00    1:04.68   17  
      30.51   34.17                                                
  3 Harper, Heather A         47 FGST-PC              1:05.00    1:06.58   16  
      31.64   34.94                                                
  4 Weigand, Irene R          46 FGST-PC              1:21.00    1:15.65   15  
      36.73   38.92                                                
  5 McAfee, Liz W             45 FDM-PC               1:30.00    1:17.56   14  
      37.09   40.47                                                
  6 Bullock, Leslie           46 FDM-PC                    NT    1:26.93   13  
      33.72   53.21                                                
 
Women 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Heather A         47 FGST-PC              6:20.00    6:32.43   20  
      34.07   37.39   38.79   39.84   40.21   40.46   40.97   40.90
      40.61   39.19                                                
 
Women 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Heather A         47 FGST-PC                36.00      37.11   20  
  2 McAfee, Liz W             45 FDM-PC                 45.00      40.39   17  
  3 Gallagher-Plank, Patti A  45 FDM-PC                    NT      42.76   16  
 
Women 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weigand, Irene R          46 FGST-PC                46.00      44.23   20  
  2 Bullock, Leslie           46 FDM-PC                    NT      45.32   17  
 
Women 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sullivan, Lynn S          47 MRCD-PC                33.80      31.78   20  
  2 Gallagher-Plank, Patti A  45 FDM-PC                    NT      45.62   17  
 
Women 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sullivan, Lynn S          47 MRCD-PC              1:18.00    1:12.96   20  
      33.70   39.26                                                
 
Women 45-49 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Heather A         47 FGST-PC              2:40.00    2:53.17   20  
      37.45   45.53   51.37   38.82                                
 
Women 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brotsis, Barbara          50 FDM-PC                    NT      36.89   20  
  2 Cavanaugh, Lynne          51 FGST-PC                37.00      40.16   17  
  3 Mailloux, Barbara J       53 TCAM-PC                55.00      45.26   16  
 
Women 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cavanaugh, Lynne          51 FGST-PC              1:28.00    1:26.18   20  
      39.79   46.39                                                
  2 Mailloux, Barbara J       53 TCAM-PC              1:55.00    1:43.42   17  
      50.46   52.96                                                
 
Women 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tufts, Mary M             51 TCAM-PC              7:00.00    6:41.93   20  
      34.72   38.23   39.86   40.54   41.37   41.61   41.65   41.43
      40.87   41.65                                                
  2 Cavanaugh, Lynne          51 FGST-PC              8:15.00    8:31.69   17  
      43.25   48.55   51.36   52.36   52.23   52.21   52.87   52.53
      52.74   53.59                                                
  3 Brotsis, Barbara          50 FDM-PC               9:20.00    8:51.63   16  
      42.12   48.72   53.99   55.19   55.82   55.69   55.42   55.85
      56.13   52.70                                                
 
Women 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cavanaugh, Lynne          51 FGST-PC                44.00      52.41   20  
 
Women 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tufts, Mary M             51 TCAM-PC              1:30.00    1:23.86   20  
      40.99   42.87                                                
 
Women 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brotsis, Barbara          50 FDM-PC                    NT      48.75   20  
  2 Mailloux, Barbara J       53 TCAM-PC              1:05.00      57.96   17  
 
Women 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tufts, Mary M             51 TCAM-PC              1:35.00    1:30.33   20  
      43.22   47.11                                                
 
Women 50-54 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tufts, Mary M             51 TCAM-PC              1:20.00    1:15.97   20  
      35.05   40.92                                                
 
Women 50-54 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tufts, Mary M             51 TCAM-PC              3:00.00    2:51.45   20  
      35.57   45.00   51.93   38.95                                
 
Women 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Gerre G            56 Unattached             30.89      30.67   20  
  2 Russell, Tracy A          59 TCAM-PC                45.00      46.01   17  
 
Women 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Gerre G            56 Unattached           1:09.03    1:08.88   20  
      32.30   36.58                                                
  2 Brodeur, Carol R          57 HSAM-SI              1:23.00    1:22.39   17  
      40.03   42.36                                                
 
Women 55-59 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brodeur, Carol R          57 HSAM-SI              9:00.00    8:22.01   20  
      44.14   48.78   51.76   53.06   52.03   50.75   51.40   52.22
      50.52   47.35                                                
  2 Russell, Tracy A          59 TCAM-PC              9:30.00    9:32.15   17  
      51.44   55.54   58.50   59.26   57.03   59.14   57.68   58.63
      58.61   56.32                                                
 
Women 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Gerre G            56 Unattached             40.30      38.45   20  
  2 Russell, Tracy A          59 TCAM-PC                53.00      53.05   17  
 
Women 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Gerre G            56 Unattached             39.93      39.08   20  
  2 Brodeur, Carol R          57 HSAM-SI                47.00      46.42   17  
 
Women 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Gerre G            56 Unattached           1:27.89    1:30.23   20  
      42.04   48.19                                                
  2 Brodeur, Carol R          57 HSAM-SI              1:47.00    1:40.40   17  
      46.94   53.46                                                
 
Women 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 White, Susan E            62 TCAM-PC                48.00      45.28   20  
  2 Moebs, Patsy R            62 TCAM-PC                45.42      46.74   17  
 
Women 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 White, Susan E            62 TCAM-PC              1:36.00    1:39.12   17  
      47.65   51.47                                                
  1 Moebs, Patsy R            62 TCAM-PC              1:47.41    1:39.12   17  
 
Women 60-64 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McVicker, Julie M         61 TCAM-PC              9:15.24    8:12.09   20  
      43.74   47.63   50.35   50.12   50.66   49.98   49.89   50.02
      50.93   48.77                                                
  2 White, Susan E            62 TCAM-PC              9:10.00    8:48.54   17  
      46.38   51.76   53.45   54.70   54.13   53.53   53.48   53.52
      54.17   53.42                                                
 
Women 60-64 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Westergaard, Leslie M     62 DAM-PC                 45.74      46.73   20  
 
Women 60-64 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Westergaard, Leslie M     62 DAM-PC               1:39.30    1:36.50   20  
      48.12   48.38                                                
  2 McVicker, Julie M         61 TCAM-PC              1:56.00    1:44.80   17  
      50.97   53.83                                                
 
Women 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McVicker, Julie M         61 TCAM-PC                53.30      52.00   20  
  2 Moebs, Patsy R            62 TCAM-PC                55.25      53.11   17  
 
Women 60-64 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McVicker, Julie M         61 TCAM-PC              2:10.04    1:51.99   20  
      51.72 1:00.27                                                
  2 Moebs, Patsy R            62 TCAM-PC              2:01.12    1:57.75   17  
      56.10 1:01.65                                                
 
Women 60-64 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 White, Susan E            62 TCAM-PC                59.00      53.76   20  
 
Women 60-64 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 White, Susan E            62 TCAM-PC              1:55.00    1:56.93   20  
      54.03 1:02.90                                                
 
Women 60-64 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McVicker, Julie M         61 TCAM-PC              3:52.20    3:39.44   20  
      48.51   57.46 1:02.88   50.59                                
 
Women 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Owens, Lolly              66 TCAM-PC                   NT    1:01.65   20  
 
Women 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Owens, Lolly              66 TCAM-PC                   NT    2:10.08   20  
      28.10 1:41.98                                                
 
Women 65-69 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Maggie L           65 TCAM-PC             11:15.00   11:57.99   20  
 
Women 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Maggie L           65 TCAM-PC              1:15.00    1:00.42   20  
  2 Owens, Lolly              66 TCAM-PC                   NT    1:04.79   17  
 
Women 65-69 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Maggie L           65 TCAM-PC              2:30.00    2:08.69   20  
    1:01.94 1:06.75                                                
 
Women 75-79 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maningo, Asako A          79 SMMM-PC                45.00      44.17   20  
  2 Mutzner, Marilyn A        76 TCAM-PC              1:15.00      56.02   17  
 
Women 75-79 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maningo, Asako A          79 SMMM-PC              1:41.00    1:37.24   20  
      44.32   52.92                                                
  2 Mutzner, Marilyn A        76 TCAM-PC              2:30.00    2:07.32   17  
      57.35 1:09.97                                                
 
Women 75-79 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mutzner, Marilyn A        76 TCAM-PC             11:45.00   11:41.77   20  
 
Women 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maningo, Asako A          79 SMMM-PC                51.00      50.22   20  
  2 Mutzner, Marilyn A        76 TCAM-PC              1:30.00    1:07.79   17  
 
Women 75-79 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maningo, Asako A          79 SMMM-PC              1:58.00    1:52.58   20  
      53.41   59.17                                                
 
Men 18-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Steele, Robert C          24 TCAM-PC                24.00      24.51   20  
 
Men 18-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Steele, Robert C          24 TCAM-PC                55.00      53.06   20  
      26.09   26.97                                                
 
Men 18-24 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Steele, Robert C          24 TCAM-PC                30.00      35.89   20  
 
Men 18-24 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Steele, Robert C          24 TCAM-PC                29.00      28.32   20  
 
Men 18-24 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Steele, Robert C          24 TCAM-PC              1:05.00    1:04.85   20  
      31.02   33.83                                                
 
Men 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chang, Dominic            25 Unattached             28.00      25.61   20  
 
Men 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chang, Dominic            25 Unattached             28.00      28.29   20  
 
Men 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, John A            37 USF                    26.00      25.52   20  
 
Men 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schab, Barry T            37 Unattached             55.00      56.01   20  
      27.19   28.82                                                
  2 Walker, John A            37 USF                    55.00      56.89   17  
      26.39   30.50                                                
 
Men 35-39 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schab, Barry T            37 Unattached           5:45.00    5:33.51   20  
      29.71   31.76   32.85   33.66   34.12   34.35   34.46   34.17
      34.55   33.88                                                
  2 Walker, John A            37 USF                  5:57.00    5:58.13   17  
      31.45   33.40   33.81   35.84   36.34   36.87   37.87   37.92
      37.73   36.90                                                
  3 Sobonya, Steve S          37 FDM-PC                    NT    8:00.91   16  
      39.31   45.47   47.43   47.35   49.24   50.45   52.57   50.51
      50.29   48.29                                                
 
Men 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sobonya, Steve S          37 FDM-PC                    NT      42.52   20  
 
Men 35-39 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schab, Barry T            37 Unattached           1:05.00    1:06.46   20  
      31.44   35.02                                                
 
Men 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowland, William J        41 FDM-PC                 30.00      27.65   20  
  2 Orr, James L              44 FDM-PC                 31.00      28.26   17  
 
Men 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, James L              44 FDM-PC               1:05.00    1:01.61   20  
      29.88   31.73                                                
  2 Bowland, William J        41 FDM-PC               1:05.00    1:01.77   17  
      29.46   32.31                                                
 
Men 40-44 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, James L              44 FDM-PC                 37.00      32.23   20  
  2 Bowland, William J        41 FDM-PC                 35.00      34.00   17  
 
Men 40-44 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, James L              44 FDM-PC               1:15.00    1:12.65   20  
      35.97   36.68                                                
 
Men 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowland, William J        41 FDM-PC                 45.00      36.34   20  
 
Men 40-44 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, James L              44 FDM-PC               2:51.00    2:46.94   20  
      34.18   40.50   53.73   38.53                                
 
Men 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Duflot, Joseph            46 FGST-PC                25.00      25.34   20  
  2 Kiel, Chuck P             49 TCAM-PC                29.25      29.07   17  
  3 Tripp, Steven W           48 TCAM-PC                30.67      31.47   16  
 
Men 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Duflot, Joseph            46 FGST-PC                55.00      56.20   20  
      26.57   29.63                                                
  2 Kraetsch, John            48 BSC-PC                 55.00      57.14   17  
      27.32   29.82                                                
  3 Tripp, Steven W           48 TCAM-PC              1:13.47    1:05.97   16  
      32.79   33.18                                                
  4 Kiel, Chuck P             49 TCAM-PC              1:06.02    1:07.55   15  
      31.52   36.03                                                
 
Men 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kraetsch, John            48 BSC-PC               5:36.00    5:29.96   20  
      29.99   32.73   33.42   33.36   33.41   33.16   33.76   33.94
      33.23   32.96                                                
  2 Tripp, Steven W           48 TCAM-PC              7:00.00    6:52.26   17  
      36.25   39.71   41.29   41.45   41.38   42.17   42.40   42.31
      43.49   41.81                                                
  3 Kiel, Chuck P             49 TCAM-PC              7:30.00    7:11.07   16  
      38.50   42.14   43.03   44.41   44.44   44.84   43.72   44.20
      44.80   40.99                                                
 
Men 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tripp, Steven W           48 TCAM-PC                39.00      39.01   20  
 
Men 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kraetsch, John            48 BSC-PC                 31.50      32.50   20  
  2 Kiel, Chuck P             49 TCAM-PC                40.74      40.08   17  
 
Men 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kraetsch, John            48 BSC-PC               1:07.90    1:11.42   20  
      34.01   37.41                                                
  2 Kiel, Chuck P             49 TCAM-PC              1:35.84    1:30.10   17  
      42.84   47.26                                                
 
Men 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Covington, Curt           49 FDM-PC                    NT      32.97   20  
 
Men 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Duflot, Joseph            46 FGST-PC              1:06.00    1:07.24   20  
      30.96   36.28                                                
 
Men 45-49 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kraetsch, John            48 BSC-PC               2:23.00    2:23.73   20  
      31.15   40.27   40.01   32.30                                
  2 Covington, Curt           49 FDM-PC                    NT    2:46.52   17  
      35.05   45.22   47.07   39.18                                
 
Men 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nicholson, Brian C        53 FDM-PC                 36.00      33.45   20  
 
Men 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Van Boer, Eric D          50 RHMS-PC                54.00      53.43   20  
      25.83   27.60                                                
  2 Klatt, Rick R             54 FDM-PC                 56.00      55.31   17  
      26.37   28.94                                                
 
Men 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Klatt, Rick R             54 FDM-PC               5:40.00    5:26.61   20  
      29.57   32.05   32.99   33.56   33.67   34.05   33.85   33.14
      32.19   31.54                                                
 
Men 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Van Boer, Eric D          50 RHMS-PC                30.00      29.08   20  
 
Men 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Van Boer, Eric D          50 RHMS-PC                33.00      33.02   20  
  2 Fairfield, Paul L         54 TCAM-PC                41.00      38.40   17  
 
Men 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fairfield, Paul L         54 TCAM-PC              1:27.00    1:23.92   20  
      39.85   44.07                                                
 
Men 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nicholson, Brian C        53 FDM-PC                 56.00      45.19   20  
 
Men 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Daniels, Larry N          59 LODI-PC                27.95      27.52   20  
  2 Jones, Mike Q             59 TCAM-PC                28.00      28.37   17  
  3 Keyes, Van G              56 NVM-PC                 30.17      28.69   16  
 
Men 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Slater, Louis C           56 FDM-PC               1:00.00      59.62   20  
      29.72   29.90                                                
  2 Daniels, Larry N          59 LODI-PC              1:02.95    1:02.22   17  
      29.54   32.68                                                
  3 Jones, Mike Q             59 TCAM-PC              1:05.00    1:03.29   16  
      30.65   32.64                                                
  4 Keyes, Van G              56 NVM-PC               1:10.45    1:09.63   15  
      33.08   36.55                                                
 
Men 55-59 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Slater, Louis C           56 FDM-PC               6:00.00    5:46.54   20  
      31.93   34.38   34.94   35.49   35.61   35.62   35.19   34.86
      34.69   33.83                                                
 
Men 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Mike Q             59 TCAM-PC                36.00      38.17   20  
 
Men 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Slater, Louis C           56 FDM-PC               1:15.00    1:13.86   20  
      36.72   37.14                                                
 
Men 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Mike Q             59 TCAM-PC                33.00      35.15   20  
 
Men 55-59 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Daniels, Larry N          59 LODI-PC              1:21.95    1:17.21   20  
      33.68   43.53                                                
 
Men 55-59 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Slater, Louis C           56 FDM-PC               2:50.00    2:34.56   20  
      34.20   41.70   46.04   32.62                                
 
Men 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kleman, Karl F            64 TCAM-PC                30.10      29.68   20  
  2 Anning, William C         63 TCAM-PC                45.00      39.69   17  
 
Men 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Don M              60 RHMS-PC                59.00      58.40   20  
      28.00   30.40                                                
  2 Kleman, Karl F            64 TCAM-PC              1:10.00    1:09.77   17  
      31.87   37.90                                                
  3 Anning, William C         63 TCAM-PC              1:30.00    1:25.92   16  
      41.15   44.77                                                
 
Men 60-64 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Don M              60 RHMS-PC              6:00.00    5:50.79   20  
      31.45   33.57   34.70   35.08   35.93   35.86   36.39   35.50
      36.46   35.85                                                
  2 Richard, Todd T           63 TCAM-PC              6:30.00    6:25.12   17  
      32.06   35.99   39.62   40.57   40.28   39.93   39.85   40.43
      39.37   37.02                                                
  3 Anning, William C         63 TCAM-PC              8:00.00    8:13.17   16  
      42.77   47.66   49.70   49.59   50.05   50.02   50.81   51.80
      51.60   49.17                                                
 
Men 60-64 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richard, Todd T           63 TCAM-PC              1:10.00    1:10.73   20  
      35.47   35.26                                                
 
Men 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richard, Todd T           63 TCAM-PC                35.00      34.14   20  
  2 Davis, Don M              60 RHMS-PC                35.00      35.91   17  
  3 Kleman, Karl F            64 TCAM-PC                38.20      37.68   16  
 
Men 60-64 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kleman, Karl F            64 TCAM-PC              1:28.20    1:29.08   20  
      42.62   46.46                                                
 
Men 60-64 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richard, Todd T           63 TCAM-PC              2:35.00    2:33.38   20  
      34.47   40.67   42.94   35.30                                
 
Men 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fairfield, David M        65 TCAM-PC                31.00      29.71   20  
  2 Fasbender, Barry A        67 STAN-PC                33.74      31.76   17  
  3 Helm, Frank, Jr.          65 TCAM-PC                32.00      33.60   16  
  4 Reiss, L. Phillip         68 TCAM-PC                45.00      40.06   15  
  5 Russell, Hank             67 TCAM-PC                40.00      40.74   14  
 
Men 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fairfield, David M        65 TCAM-PC              1:10.00    1:06.50   20  
      32.42   34.08                                                
  2 Helm, Frank, Jr.          65 TCAM-PC              1:10.00    1:15.01   17  
      36.28   38.73                                                
  3 Russell, Hank             67 TCAM-PC              1:30.00    1:30.47   16  
      41.25   49.22                                                
  4 Reiss, L. Phillip         68 TCAM-PC              1:40.00    1:31.17   15  
      43.64   47.53                                                
 
Men 65-69 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fairfield, David M        65 TCAM-PC              7:15.00    6:50.29   20  
      36.28   40.27   41.37   41.82   41.86   42.28 1:24.46   42.18
      40.21                                                        
  2 Helm, Frank, Jr.          65 TCAM-PC              7:14.00    7:07.90   17  
      38.37   39.38   41.94   43.31   44.09   43.18   44.94   43.98
      44.49   44.22                                                
  3 Russell, Hank             67 TCAM-PC              9:30.00    9:35.30   16  
      42.82   50.40   56.94 1:00.51   58.71   59.69 1:01.32 1:02.94
    1:03.54   58.43                                                
 
Men 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fasbender, Barry A        67 STAN-PC                38.26      37.29   20  
 
Men 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fasbender, Barry A        67 STAN-PC                42.55      40.64   20  
  2 Fairfield, David M        65 TCAM-PC                42.00      41.31   17  
  3 Reiss, L. Phillip         68 TCAM-PC                48.00      45.15   16  
 
Men 65-69 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reiss, L. Phillip         68 TCAM-PC              1:50.00    1:45.11   20  
      50.13   54.98                                                
 
Men 65-69 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fasbender, Barry A        67 STAN-PC                36.22      33.64   20  
 
Men 70-74 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grohe, William E          71 USF                    34.60      33.72   20  
  2 Garretson, Robert O       71 TCAM-PC                36.00      36.26   17  
  3 Friel, Edward J           74 TCAM-PC                37.00      39.76   16  
 
Men 70-74 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garretson, Robert O       71 TCAM-PC              2:00.00    1:24.20   20  
      38.68   45.52                                                
  2 Friel, Edward J           74 TCAM-PC              1:33.00    1:35.44   17  
      46.60   48.84                                                
 
Men 70-74 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Friel, Edward J           74 TCAM-PC              9:15.00    8:55.22   20  
      46.16   52.48   54.43   55.22   55.26   54.71   54.78   53.93
      55.08   53.17                                                
 
Men 70-74 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grohe, William E          71 USF                    44.05      41.25   20  
  2 Garretson, Robert O       71 TCAM-PC                46.00      45.43   17  
 
Men 70-74 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grohe, William E          71 USF                  1:37.96    1:45.73   20  
      50.03   55.70                                                
 
Men 70-74 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Friel, Edward J           74 TCAM-PC                55.00      47.72   20  
 
Men 70-74 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Friel, Edward J           74 TCAM-PC              2:00.00    1:47.74   20  
      49.30   58.44                                                
 
Men 70-74 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grohe, William E          71 USF                  1:55.37    1:58.67   20  
      56.99 1:01.68                                                
 
Men 70-74 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grohe, William E          71 USF                  3:56.60    3:50.68   20  
      55.09   55.53 1:11.29   48.77                                
 
Men 75-79 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holderman, John J         76 TCAM-PC                56.00      53.16   20  
 
Men 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holderman, John J         76 TCAM-PC              1:15.00    1:10.76   20  
 
Women 18+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fresno Dolphins Masters-PC  'B'                        NT    2:10.38   40  
     1) Peat, Callie 24                 2) Rocca, Christy 44              
     3) McAfee, Liz W 45                4) Fischer, Amy E 29              
       31.67    41.47    31.12    26.12                                    
 
Women 25+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fig Garden Swim Team-PC  'B'                           NT    2:05.11   40  
     1) Valenzuela, Carrie L 25         2) DeLuca, Kathleen M 34          
     3) Seng, Kerry A 30                4) Allbright, Lisa A 43           
       31.37    33.77    21.09    38.88                                    
  2 Tuolumne Count Aquaric Masters-PC  'C'                 NT    2:10.18   34  
     1) Thalman, Kelly D 42             2) Murphy, Kellie M 40            
     3) Tufts, Mary M 51                4) Newton, Briana 31              
       36.60    33.62    30.72    29.24                                    
 
Women 35+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fresno Dolphins Masters-PC  'A'                        NT    2:17.90   40  
     1) Santoyo, Patricia T 40          2) Brotsis, Barbara 50            
     3) Scarabello, Teri C 44           4) Orr, Suzanne M 42              
       36.15    39.83    33.46    28.46                                    
  2 Fresno Dolphins Masters-PC  'C'                        NT    2:51.55   34  
     1) Brasali, Liliana 40             2) Weins, Annika K 39             
     3) Steele, Kristina 39             4) Gallagher-Plank, Patti Ann 45  
       51.78    35.32    53.96    30.49                                    
 
Women 45+ 200 Yard Freestyle Relay
======================================                                                                               505  168  337





Return to Pacific Masters Swimming Homepage This page was designed and produced by Michael Moore. Please report any errors or omissions to him. We would also like to hear how the page can be improved or what you would like to see. Thank you.

7-9-2005


Copyright © 2005 Pacific Masters Swimming, Inc.
http://www.pacificmasters.org/